Strona główna        Aktualności       

Complet

Aktualności

Tu jesteś:    Strona główna    /    Aktualności
Complet Furniture zmienia logo
02.26.2021

 

Rebranding na 30-lecie Complet Furniture

 

Complet Furniture wchodzi w czwartą dekadę z nowym logotypem. Nowe logo jest znaczącą modyfikacją dotychczasowego znaku graficznego, a jego zmiana wynika z chęci podkreślenia wartości jakimi marka się kieruje. 

 

 

 

Complet Furniture to producent pięknych i trwałych mebli tapicerowanych, będących efektem umiejętności doświadczonych rzemieślników, którym udało się połączyć funkcjonalność z atrakcyjnym wizualnie designem. Główną przewagą konkurencyjną marki jest bardzo dobra jakość produktów do oferowanej ceny. Produkty Complet Furniture doceniają klienci z wielu krajów w Europie, i nie tylko. Rebranding wyznacza dalszą dywersyfikację działań marki polegającą na ponownym wejściu na rynek polski ze swoimi produktami poprzez ich sprzedaż we własnym sklepie internetowym, otwarcie się na nowe obszary współpracy w architektami i projektantami wnętrz oraz z uczelniami wyższymi, a także rozszerzenie oferty o nowe kategorie produktów. 

Nowe logo jest utrzymane w jednolitym kolorze mahoniowym, który symbolizuje wykorzystywanie przez markę najwyższej jakości różnych gatunków drewna, posiadających certyfikat FSC, który potwierdza świadectwo ich pochodzenia z odpowiedzialnych źródeł. Obie części składowe logotypu zostały zaprojektowane w czcionce tej samej wielkości, aby podkreślić holistyczne podejście marki do takich wartości jak rzetelność, wysoka jakość, społeczna odpowiedzialność biznesu, uczciwość wobec partnerów biznesowych, czy dbałość o kadrę pracowniczą. Krój czcionki wskazuje również na nowoczesny design, który jest wyznacznikiem w podążaniu za aktualnymi trendami oraz topowym wzornictwem przemysłowym. 

Mottem marki jest „It’s not just furniture. It’s a Lifestyle”. Complet Furniture tworzy z pasją i z miłości do piękna niezwykle komfortowe i stylowe meble. Complet Furniture to nie tylko meble, to styl życia. 

 

 

  wróc do spisu aktualności

KONTAKT Z NAMI


zadzwoń do nas:
+48 (61) 424 23 76

zadzwoń do nas:
+48 (61) 424 76 37
PLIKI DO POBRANIA
pobierz przydatne pliki,
najnowsze katalogi promocyjne Complet
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Strona główna       O nas      Kolekcja Mebli      WARUNKI WSPÓŁPRACY      KONKURSY      Kontakt      Polityka prywatności
Wybierz kolekcje naszych mebli
LOGO Complet furniture Complet furniture Gniezno
producent mebli tapicerowanych, sofy, kanapy, szeroka gama produktów, wysoka jakość, dostępna cena. Sklep on-line: www.sklepcomplet.com.pl