Strona główna        Aktualności       

Complet

Aktualności

Tu jesteś:    Strona główna    /    Aktualności
Diament Meblarstwa 2021 dla mebli BRICK marki Complet Furniture
11.05.2020

 

 

Nowoczesny design, nowatorska technologia montażowa, modułowość oraz wykorzystanie surowców z recyklingu to podstawowe cechy zestawu mebli BRICK. Do jego produkcji zostały wykorzystane naturalne sklejki, surowe drewno oraz tkaniny pochodzące z recyklingu. Model charakteryzuje się prostą, eklektyczną formą. 

 

 

Projekt powstał w firmie Complet Chmielewscy sp. j. z siedzibą w Myślęcinie (powiat gnieźnieński, Wielkopolska) we współpracy z Moniką Kaźmierską i Tomaszem Agacińskim, studentami Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, w oparciu o projekt Marcela Van De Kraats. Nad całością procesu powstania projektu czuwał  technolog marki Complet Furniture Jakub Kalmus.

Podstawowe konfiguracje to fotel, sofa oraz narożnik. BRICK to mebel inspirowany dziecięcymi klockami oraz funkcjonalnością kostki Rubika. Został zaprojektowany w celu pobudzenia kreatywności użytkownika i dostosowania się do jego gustu, potrzeb oraz przestrzeni. „Klocki” tworzące siedzisko wraz z podłokietnikam można dowolnie konstruować, odejmować, dodawać kolejne moduły itp. 

Mebel BRICK stwarza możliwości elastycznego dostosowania się rozmiarem do wnętrz pełniących różne funkcje wg projektów aranżacyjnych stworzonych przez architektów wnętrz. Model BRICK to elastyczna konstrukcja wielofunkcyjnego mebla do siedzenia, który może pełnić dodatkowe funkcje w zależności od miejsca jego przeznaczenia oraz od kreatywności projektanta. W zależności od rozmiaru mebel sprawdzi się zarówno w przestrzeni publicznej - poczekalni lub galerii handlowej, jak i prywatnej, dając olbrzymie możliwości aranżowania przestrzeni życiowej. 

Mebel BRICK został zgłoszony do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO).

Konkurs Diament Meblarstwa organizowany jest od 2006 r. przez wydawnictwo Biznes Meble.pl. Nagradzane produkty charakteryzują się wyjątkowością pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności czy funkcjonalności.  

Zgłoszone produkty w 18 kategoriach konkursowych oceniała 69-osobowe jury, w skład którego weszli architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, dziennikarze branżowi, blogerzy, przedstawiciele organizacji branżowych, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. 

Patronami konkursu Diament Meblarstwa są media, organizacje i stowarzyszenia branżowe, instytucje zajmujące się wzornictwem, a także organizatorzy targów branżowych. Nagroda, jaką uzyskują uczestnicy konkursu jest potwierdzeniem oryginalności i znakomitego postrzegania przez ekspertów.

 

Gala wręczenia nagród została zaplanowana w dniu 1 grudnia w Warszawie. Organizacja uroczystości jest jednak uzależniona od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w kraju.

 

Więcej na temat tegorocznej edycji konkursu można znaleźć na http://www.diamentmeblarstwa.plwróc do spisu aktualności

KONTAKT Z NAMI


zadzwoń do nas:
+48 (61) 424 23 76

zadzwoń do nas:
+48 (61) 424 76 37
PLIKI DO POBRANIA
pobierz przydatne pliki,
najnowsze katalogi promocyjne Complet
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Strona główna       O nas      Kolekcja Mebli      WARUNKI WSPÓŁPRACY      KONKURSY      Kontakt      Polityka prywatności
Wybierz kolekcje naszych mebli
LOGO Complet furniture Complet furniture Gniezno
producent mebli tapicerowanych, sofy, kanapy, szeroka gama produktów, wysoka jakość, dostępna cena. Sklep on-line: www.sklepcomplet.com.pl